Elementy wyposażenia

Wśród elementów wyposażenia znajdziesz:
  • garderoby
  • drzwi drewniane
  • drzwi pokojowe,
  • drzwi zewnętrzne,
  • drzwi wewnętrzne,
  • schody drewniane,
  • schody na wymiar.
drzwi drewniane

Garderoba Gdańsk

Wprowadź porządek w swojej szafie

garderoba Gdańsk

Jesteś posiadaczem/posiadaczką wielkiej ilości ubrań i kończy Ci się miejsce w półkach na nie? Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie jest zamontowanie garderoby Gdańsk. Jest to przestronna szafa wbudowana w ścianę, w której możemy zamieścić wiele półek na dane rzeczy. Jako zakład stolarski zajmujemy się tworzeniem indywidualnych projektów i ich realizacją - drewnianych elementów wyposażenia domu. W procesie wytwarzania garderoby Gdańsk stosujemy wysokogatunkowe drewno. Do aranżacji w jasnych kolorach wybieramy buk i jesion, natomiast do tych ciemniejszych odcieni - dąb i orzech. Są to drewna pięknie zdobione naturalnie, dlatego nasze wyroby są wyjątkowe i niepowtarzalne.

Dzięki garderobie Gdańsk w twojej szafie może zapanował ład i porządek, a każdy z rodzaju ubrań znajdzie swoje miejsce na półce lub wieszaku.

Wielkość garderoby Gdańsk zależna jest od powierzchni pomieszczenia

Garderoba Gdańsk to szafa, która tworzona jest w zależności od dostępności  metrażowej całej nieruchomości. Duże przestronne wbudowane szafy odnajdą się idealnie w dużych przestrzeniach. Jeśli nie chcecie, aby były widoczne bądź przy otwarciu drzwi nie zajmowały dodatkowej powierzchni, możemy wykonać do nich drzwi ukryte (zawiasy i ościeżnica są schowane, tak, że drzwi ze ścianą tworzą jednolita powierzchnię), bądź zastosować drzwi przesuwne, które przy otwarciu będą nasuwać się na ściany. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą garderoby Gdańsk na naszej stronie internetowej.

 

 

Zadowolonych klientów

10000+

Wykonanych realizacji

13652

Projektów

5896

© Schody na wymiar Gdynia